Levné ubytování v Jižních Čechách

Informace o nás

Vítejte na stránkách " APARTMÁN JAROŠOV" , které nabízí levné ubytování rodinného tyu u Jindřichova Hradce.

Nabízíme Vám možnost  strávit příjemnou dovolenou v klidném prostředí s rodinnou atmosférou a vyhřívaným bazénem na zahradě. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a budete se k nám rádi vracet.

K dispozici máme 1 přízemní plně vybavený apartmán - byt 2+1 pro 4 - 5 osob (podrobný popis naleznete v sekci Popis apartmánu), v rodinném domě v klidné části obce Jarošov nad Nežárkou. První patro je obydlené.Parkování je zdarma u domu. Uschování kol či dalšího příslušenství zdarma v garáži. Na zahradě je pergola s vestavěným grilem s možností příjemného posezení u večerního ohně. V létě se můžete na zahradě koupat v zahradním vyhřívaném bazénu a opalovat.

V objektu je zdarma WiFi připojení k internetu.

Jarošov nad Nežárkou je menší obec na soutoku říčky Kamenice a Žirovnice, které tu vytvářejí řeku Nežárku. Obec je umístěna uprostřed lesů vhodných k houbaření a sběru lesních plodů, v okolí je mnoho rybníků (možnost rybaření), řeka Nežárka v obci, řeka Kamenice přímo před domem (zde tvoří přírodní ostrov), pěší i cyklistické trasy. Místo je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou i pro nadšence do cyklistiky, houbaření či pěších túr.  Pro rybáře je k dispozici soukromý revír hned vedle obce. Na oběd či večeři si můžete zajít do 300m vzdálené restaurace SAMOROST (www.penzion-samorost.cz).  

K zapůjčení máme dětskou cestovní postýlku, případně i přistýlku. Nutno objednat předem.

 

 

POPIS DOMU A OBCE

Dům se nachází v klidné části obce Jarošov nad Nežárkou, cca 300 metrů od centra obce, kde jsou obchody (samoobsluha, drogerie, atd.), restaurace SAMOROST, pošta.  U domu je velká zahrada a dvůr (vše oploceno, takže vhodné i pro malé děti), na zahradě je pergola s vestavěným grilem, zahradním nábytkem se slunečníkem, udírna. Pro děti je zde dětský domeček s hračkami, pískoviště. Na zahradě je zapuštěný vyhřívaný bazén a lehátka s posezením. Před domem je příjezdová cesta a hned za ní je mělký potok a zalesněný "ostrůvek" s dřevěným srubem, vhodný pro malé průzkumníky!

 

Další vybavení obce: sportovní hala, tenisové kurty, dětské hřiště, fotbalové hřiště, hřiště na volejbal, pošta, samoobsluha, drogerie,  prodejna keramických upomínkových předmětů, 2 autobusové zastávky přímo v obci, čerpací stanice, železniční zastávka cca 1 km od obce, přírodní koupaliště "Pískovna"  (cca 1 km) a v okolí mnoho rybníků. Určitě si nenechte ujít raritu - projížďku "úzkokolejkou": zastávka je cca 2 km od obce  https://radil.sweb.cz/ceska_republika/uzkokolejka/uzkokolejka.htm .

 

Jarošov nad Nežárkou je menší obec  na soutoku říčky Kamenice a Žirovnice, které tu vytvářejí řeku Nežárku, prvně doložena r. 1340. V obci je gotický kostel sv. Prokopa z 2. poloviny 14. stol. barokně přestavěn v letech 1754-1755.  Obec je umístěna uprostřed lesů vhodných k houbaření a sběru lesních plodů, v okolí je mnoho rybníků (možnost rybaření při zakoupení povolenky), řeka, pěší i cyklistické trasy. Místo je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou i pro nadšence do cyklistiky, houbaření či pěších túr.

 

Kontakt

Apartmán Jarošov

penzion-samorost@seznam.cz

Jarošov nad Nežárkou 36
378 41 Jarošov nad Nežárkou
okr. Jindřichův Hradec

+420 603104895

Vyhledávání

Nabídka na Levné ubytování v jižních čechách poblíž Jindřichova Hradce

11.06.2021 08:56

LÉTO 2021

Volné termíny v létě 2021: 7.8.-14.8.2021 a 21.8.-28.8.2021
24.07.2014 17:13

SLUŽBY RESTAURACE SAMOROST

V cca 300metrů vzdálené restauraci Samorost Vám nabízíme  českou kuchyni, minutky, zvěřinu, ryby, grilované speciality, BBQ, sous-vide. Více informací na https://www.penzion-samorost.cz/  

Ubytování v apartmánu Jarošov nad Nežárkou

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode