Levné ubytování v Jižních Čechách

Informace o nás

Vítejte na stránkách " APARTMÁN JAROŠOV" - levné ubytování v soukromí,  v Jarošově nad Nežárkou, v Jižních Čechách. 

 

Nabízíme Vám možnost  strávit příjemnou dovolenou v klidném prostředí s rodinnou atmosférou a bazénem na zahradě. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a budete se k nám rádi vracet. K Vaší spokojenosti se Vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc a plnit všechny Vaše požadavky.

K dispozici Vám jsou 2 přízemní plně vybavené apartmány (A: 1+1 pro 3 osoby, B: 2+1 pro 4 - 5 osob) v rodinném domě v klidné části obce Jarošov nad Nežárkou. Oba apartmány se nacházejí v přízemí a mají velká okna do zahrady či do dvora. Je zde možnost bezbariérového přístupu (1 schůdek do verandy, který je možné překlenout externím nájezdem). V prvním patře bydlí majitelé. Parkování je zdarma ve dvoře. Uschování kol či dalšího příslušenství zdarma v uzamčené garáži. Na zahradě je pergola s vestavěným grilem s možností příjemného posezení u večerního ohně. V létě se můžete na zahradě koupat v zahradním bazénu a opalovat, pro malé děti je k dispozici pískoviště, hračky, dětská houpačka, trampolína a skluzavka.

 

V objektu je zdarma WiFi připojení k internetu.

Jarošov nad Nežárkou je menší obec na soutoku říčky Kamenice a Žirovnice, které tu vytvářejí řeku Nežárku. Obec je umístěna uprostřed lesů vhodných k houbaření a sběru lesních plodů, v okolí je mnoho rybníků (možnost rybaření), řeka Nežárka v obci, řeka Kamenice přímo před domem (zde tvoří přírodní ostrov), pěší i cyklistické trasy. Místo je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou i pro nadšence do cyklistiky, houbaření či pěších túr.  Pro rybáře je k dispozici soukromý revír hned vedle obce. Na oběd či večeři si můžete zajít do 300m vzdálené restaurace SAMOROST (www.penzion-samorost.cz).  

K zapůjčení je také sušák na houby, dětská postýlka, ventilátor, přímotop.

 

 

 

POPIS DOMU A OBCE

Dům se nachází v klidné části obce Jarošov nad Nežárkou, cca 300 metrů od centra obce, kde jsou obchody (samoobsluha, drogerie, atd.), restaurace SAMOROST, pošta.  U domu je velká zahrada a dvůr (vše oploceno, takže vhodné i pro malé děti), na zahradě je pergola s vestavěným grilem, zahradním nábytkem se slunečníkem, udírna. Pro děti je zde trampolína, pískoviště, skluzavka. Na zahradě je zapuštěný vyhřívaný bazén a lehátka s posezením. Před domem je příjezdová cesta a hned za ní je mělký potok a zalesněný "ostrůvek" s dřevěným srubem, vhodný pro malé průzkumníky!

 

Další vybavení obce: sportovní hala, tenisové kurty, dětské hřiště, fotbalové hřiště, hřiště na volejbal, pošta, samoobsluha, drogerie,  prodejna keramických upomínkových předmětů, 2 autobusové zastávky přímo v obci, čerpací stanice, železniční zastávka cca 1 km od obce, přírodní koupaliště "Pískovna"  (cca 1 km) a v okolí mnoho rybníků. Určitě si nenechte ujít raritu - projížďku "úzkokolejkou": zastávka je cca 2 km od obce  https://radil.sweb.cz/ceska_republika/uzkokolejka/uzkokolejka.htm .

 

Jarošov nad Nežárkou je menší obec  na soutoku říčky Kamenice a Žirovnice, které tu vytvářejí řeku Nežárku, prvně doložena r. 1340. V obci je gotický kostel sv. Prokopa z 2. poloviny 14. stol. barokně přestavěn v letech 1754-1755.  Obec je umístěna uprostřed lesů vhodných k houbaření a sběru lesních plodů, v okolí je mnoho rybníků (možnost rybaření při zakoupení povolenky), řeka, pěší i cyklistické trasy. Místo je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou i pro nadšence do cyklistiky, houbaření či pěších túr.

 

Kontakt

Apartmán Jarošov

penzion-samorost@seznam.cz

Jarošov nad Nežárkou 36
378 41 Jarošov nad Nežárkou
okr. Jindřichův Hradec

+420 603104895

Vyhledávání

Nabídka na Levné ubytování v jižních čechách poblíž Jindřichova Hradce

24.07.2014 17:13

SLUŽBY RESTAURACE SAMOROST

V cca 300metrů vzdálené restauraci Samorost Vám nabízíme domácí kuchyni, rybí speciality, zvěřinové či vepřové hody, příjemné posezení u piva. Restaurace je otevřena denně a nachází se přímo na návsi.   Můžete se zde nejen naobědvat, ale i nasnídat či navečeřet.   Více...

Ubytování v apartmánech Jarošov nad Nežárkou

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode